Ile kosztuje catering dietetyczny na miesiąc?

Dieta pudełkowa to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą się zdrowo i smacznie odżywiać, a  jednocześnie żyją „w ciągłym biegu”. To wygodna opcja dla wszystkich zapracowanych. Wciąż jednak pokutuje mit, że catering dietetyczny to kaprys tylko dla zamożnych. Nic bardziej mylnego! Wystarczy dokładnie przeanalizować wydatki, które zostaną w naszej kieszeni dzięki skorzystaniu z na tzw. diety pudełkowej.

Catering dietetyczny to – oszczędność czasu

Zacznijmy od tego, że dieta pudełkowa to przede wszystkim oszczędność czasu. Codziennie wieczorem pod drzwi naszych domów i mieszkań przyjeżdża kurier z estetycznie zapakowanymi pięcioma daniami na kolejny dzień. W naszej przesyłce znajdziemy pudełka z gotowymi posiłkami (stąd potoczna nazwa – dieta pudełkowa). Zwykle należy je przełożyć do lodówki, a w momencie spożycia zwyczajnie wyjąć i podgrzać. Zastanówmy się, ile przy tym zaoszczędzamy czasu?

Pierwsza sprawa to brak konieczności jazdy do sklepu i stania w kolejkach do kasy. Zwykle takie sprawunki zajmują kilka godzin w tygodniu. Tym bardziej jeśli mamy w zwyczaju jeździć samochodem do większych marketów.

Po drugie, wybór odpowiednich składników. Pamiętajmy o tym, że catering dietetyczny Zdrowy Doping to nie produkty kupione w popularnym dyskoncie spożywczym. Dostawy przyjeżdżają z różnych miejsc np. takich, które oferują najświeższe mięso, owoce, czy warzywa. Jeśli mielibyśmy sami jeździć w poszukiwaniu takich składników do naszych potraw, musielibyśmy spoko do naszej oszczędności czasu doliczyć.

Oprócz sklepów do naszych miesięcznych „wydatków czasowych” doliczmy godziny spędzone przy gotowaniu. Zakupione produkty trzeba przecież jako przerobić, aby je ze smakiem zjeść. Gotowanie ziemniaków, smażenie kotletów, pieczenie szarlotki i zrobienie zupy? Każdy doskonale wie, że porządny obiad sam się nie zrobi.

Catering dietetyczny to – oszczędność prądu, gazu, wody

Przy samodzielnym gotowaniu zużywamy bardzo dużo wody, prądu, gazu (jeśli mamy kuchenkę gazową). Porządny rosół gotuje się kilka godzin, kto policzy ile prądu może nas kosztować? Do tego należy doliczyć paliwo oraz eksplantację samochodu, ponieważ  na większe zakupy najczęściej jedziemy własnym autem. Dzięki cateringowi dietetycznemu oszczędzamy na rachunkach.

Catering dietetyczny – to zdrowie

Trudno wycenić nasze zdrowie, jednak każdy wie, że im więcej w naszej diecie różnorodności, tym lepiej dla naszego organizmu. Catering dietetyczny Zdrowy Doping to codziennie, inne, świeże potrawy. Dbamy o to, aby produkty były najwyżej jakości. Na próżno u nas szukać fast foodów, wysoko przetworzonych produktów, pełnych cukrów i tłuszczu. Innymi słowy, robimy wszystko, aby było maksymalnie zdrowo oraz smacznie. Jak wiadomo, trudno zadbać o taką różnorodność we własnym domu. Najczęściej jak gotujemy, to na kilka dni, dlatego nasze menu zwykle jest dosyć jednostajne. Dzięki cateringowi dietetycznemu zyskujemy na zdrowiu!

Catering dietetyczny – to odchudzanie

Wybierając odpowiedni dla nas plan żywieniowy określamy jego zawartość kaloryczną. Im mniej kalorii będą miały nasze posiłki, tym szybciej stracimy kilogramy. Oczywiście, w maksymalnie zdrowy sposób, bez korzystania z jakichkolwiek niezdrowych „diet cud”. Tym samym decydując się na catering dietetyczny możemy zrezygnować z zakupu  dietetycznych przekąsek, suplementów na odchudzanie, koktajli dietetycznych itd. Nie musimy też martwić się o liczbę spożywanych posiłków, bo zawsze mamy przygotowane pięć posiłków na każdą porę dnia! W ten sposób tracimy kilogramy nawet nie zdając sobie z tego sprawy😊 Dzięki cateringowi dietetycznemu odchudzamy się smacznie i zdrowo!

Ile kosztuje catering dietetyczny na miesiąc?

Jak widać, catering dietetyczny, choć może wydawać się, że kosztuje sporo to podliczając wszystkie wydatki okazuje się być niedużym kosztem! O tym, co dokładnie znajdzie się w naszych posiłkach i ile za nie zapłacimy decyduje sam klient. Obecnie z cateringu dietetycznym Zdrowy Doping mamy do wyboru kilka opcji (dieta pałacowa, dieta  dieta fleksitariańska, dieta dla wegetarian i dla wegan oraz dieta dla alergików – bezlaktozowa). Ceny wahają się od 50 zł za dzień do ok. 100 zł. Miesięcznie koszt waha się od 1500 zł do ok. 2500 zł. Bardzo ważne jest to, że klient nie musi wybierać pełnego miesiąca. Wystarczy, że wybierze określone dni lub tygodnie. Dodatkowo, zawsze warto szukać promocji. Obecnie obowiązuje zniżka na zakup dwóch cateringów dietetycznych na jeden adres😊 
Napisz do nas – podamy Ci kod 🙂

Dieta pudełkowa na dłuższą metę to koszt, który warto ponieść – w końcu chodzi o naszą wygodę, zdrowie, wygląd oraz samopoczucie. Jeśli policzymy ile na tym zyskamy, okazuje się, że dieta pudełkowa wyjdzie nam i naszej kieszeni na zdrowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *